Sposoby płatności w naszym sklepie
Oferujemy dwa rodzaje płatności: przelewem bankowym standardowym oraz poprzez PayU.
Wybór sposobu zapłaty dokonuje się na etapie składnia zamówienia. Przelewu można dokonać ręcznie na podany numer konta lub wybierając opcję PayU – nastąpi przekierowanie bezpośrednio na Państwa konto bankowe.

Przelew bankowy
W przypadku wybrania przelewu bankowego, w podsumowaniu zamówienia widoczny będzie numer rachunku bankowego. Zlecenie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po otrzymaniu e-mailem potwierdzenia przelewu z Państwa systemu bankowego.
PayU
Płatności PayU dają możliwość dokonania przelewów z kilkunastu banków bezpośrednio na nasze konto. System przekieruje Państwa bezpośrednio na stronę PayU, gdzie w prosty sposób dokonuje się wpłaty. Powrót na stronę sklepu KreatywnaReklama.com.pl nastąpi automatycznie. Wpłata księgowana jest najczęściej do godziny od momentu przelewu. Nie jest konieczne przesyłanie potwierdzenia przelewu. Informację taką otrzymujemy bezpośrednio z systemu PayU. Żadna z opcji nie jest dodatkowo obciążona żadnymi kosztami.
Faktura VAT
Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura vat. W czasie składania zamówienia możliwy jest wybór pomiędzy e-fakturą (wysyłaną e-mailem) lub fakturą papierową (wysyłaną na adres płatnika z paczką lub w przypadku innego adresu odbiorcy listem).
Faktura z odroczonym terminem
Faktury z odroczonym terminem dostępne są wyłącznie dla stałych klientów (po czwartym zleceniu), szkół, uczelni, administracji publicznej. W celu jej otrzymania prosimy o informację w notatce do zamówienia lub w mailu przed złożeniem zamówienia.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

KONTAKT